Yıllık Burç 2023

Yıllık Burç 2023 Yıllık Burç 2023 Teslim olmak kirli bir kelime değil. Ama size ne olduğunu söyleyeceğim: katılık. Ve sen ve ben, bir şey istediğimizde olma eğiliminde olduğumuz şey katıdır…

Yıllık Burç 2023
Son Güncelleme: Whatsapp

Yıllık Burç 2023

Yıllık Burç 2023 Teslim olmak kirli bir kelime değil. Ama size ne olduğunu söyleyeceğim: katılık. Ve sen ve ben, bir şey istediğimizde olma eğiliminde olduğumuz şey katıdır. Bizden istekler doğduğunda hemen ve gecikmeden yerine getirilmesini isteriz. Farkında olmadığımız şey, her madalyonun iki yüzü olduğudur. Bu teslimiyet, tezahür sürecinin diğer yüzüdür. Bir şeyleri var edecek hale getirdikten sonra, bir müsamaha alanına geçmeliyiz. Bu, Taocuların *wu-wei(hareketsiz)* veya zorlamama sanatı olarak tanımlayacağı şeydi. Ve dünyadaki hayatın bize öğrettiği bir şey varsa, o da her büyük ilişkinin güven temeli üzerine kurulduğudur. Bu nedenle, önemli olduğunuzu, hayallerinizin önemli olduğunu ve istediğiniz her şeyin tam da olması gerektiği anda deneyiminize gireceğini hatırlayarak bu yıl Evren ile ilişkinizi geliştirin. Bu büyülü süreci kontrol edemezsiniz. 2023 kozmik konferansına kulak misafiri olun: Beklenmeyene yer bırakın!

Peki, önümüzdeki yıl burçların her biri için ne saklıyor? Hadi keşfedelim! Unutmayın, bunlar, neyle rezonansa girdiğinize bağlı olarak güneşinize, ayınıza veya yükselen burcunuza, Batı veya Vedik’e göre okunabilen rehberlik tabanlı ruh skoplarıdır. Size tavsiyem: Dikkatli ve bilinçli bir şekilde tadını çıkarın. Mesajlarla oturun ve belirli bir süre boyunca hayatınızda ortaya çıkmalarına izin verin ve yol boyunca birçok güçlü ifşaya sahip olacağınıza güvenin. Her zaman olduğu gibi, yolculuğunuzun bir parçası olduğum için minnettarım ve benim bir parçam olduğunuz için minnettarım. Not: Yeni yıl sayamayacağın kadar çok hayır getirsin güzelim!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.