Twitter çöktü - ÖZGÜR HABERLER

Twitter çöktü

Twitter çöktü Twitter ve TikTok’ta yaşanan erişim problemi bir süredir devam ediyor. Birçok kullanıcı Twitter’da yavaşlık olduğunu ve uygulamaya kesintili girebildiğini dile getiriyor. Peki, Twitter ve TikTok çöktü mü, niçin..

Twitter çöktü
Son Güncelleme: Whatsapp

Twitter çöktü

Twitter ve TikTok’ta yaşanan erişim problemi bir süredir devam ediyor. Birçok kullanıcı Twitter’da yavaşlık olduğunu ve uygulamaya kesintili girebildiğini dile getiriyor. Peki, Twitter ve TikTok çöktü mü, niçin açılmıyor? Erişim problemiyla alakalı bir açıklama yapıldı mı?

Twitter çöktü mü? TikTok ve Twitter neden açılmıyor? Erişim sorununun nedeniyle ilgili araştırmalar sürüyor

 

Twitter’ın sonrasında TikTok uygulamasına da Türkiye’de erişim problemi yaşanmaya başladı. TikTok ve Twitter’da yaşanan erişim problemi sonrasında kullanıcılar, diğer sosyal medya uygulamalarından yetkililere erişerek “Twitter ve TikTok çöktü mü?” sorularına cevap almaya çalışıyor.

Twitter çöktü mü? TikTok ve Twitter neden açılmıyor? Erişim sorununun nedeniyle ilgili araştırmalar sürüyor - 1

Twitter’da geçen aylarda da benzer problemler yaşanmış fakat problemin global kaynaklı bulunduğu açıklanmıştı. Bazı kullanıcılar sayfadaki akışın yenilenmediğini ifade ederken, bazıları yavaşlık içeriğine ilgi çekiyor.

Twitter çöktü mü? TikTok ve Twitter neden açılmıyor? Erişim sorununun nedeniyle ilgili araştırmalar sürüyor - 2

 

ERİŞİM SORUNU GLOBAL Mİ?

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise VPN ile Twitter’a giriş yapabildiklerini bildiriyor. Erişim problemin global bir sorundan ya da kısıtlamadan kaynaklı olup olmadığı ise şimdilik bilinmiyor.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.