Petek Dinçöz’ün eski eşi iflasın eşiğinde - ÖZGÜR HABERLER

Petek Dinçöz’ün eski eşi iflasın eşiğinde

Petek Dinçöz’ün eski eşi iflasın eşiğinde Petek Dinçöz’ün eski eşi Serkan Kodaloğlu’nun İstanbul başta olmak üzere detaylı illerde mağazaları tespit edilen Galeri İrfan Alışveriş Merkezi’nin markası olan İrfan Home amacıyla..

Petek Dinçöz’ün eski eşi iflasın eşiğinde
Son Güncelleme: Whatsapp

Petek Dinçöz’ün eski eşi iflasın eşiğinde

Petek Dinçöz’ün eski eşi Serkan Kodaloğlu’nun İstanbul başta olmak üzere detaylı illerde mağazaları tespit edilen Galeri İrfan Alışveriş Merkezi’nin markası olan İrfan Home amacıyla konkordato müracaatı yapıldı. Mahkeme kararını verdi.

Yeni Akit ve Medyabar’da yer alan verilere göre, şarkıcı Petek Dinçöz’ün 2014 senesinde dünya evine girdiği, 2022 mart ayında da boşandığı iş adamı Serkan Kodaloğlu’nin şirketi iflasın eşiğine geldi. .

Kodaloğlu, İstanbul başta olmak üzere detaylı illerde mağazaları tespit edilen Galeri İrfan Alışveriş Merkezi adlı mobilya sağlam tüketim malları şirketinin merkezini 2020 senesi mart ayında Sakarya’ya taşımıştı.

Serkan Kodaloğlu ve kardeşi Hakan Kodaloğlu’nun sahibi bulunduğu “İrfan Home” markasının sahibi şirket amacıyla, 2020 Ekim ayında Sakarya Asliye Hukuk Mahkemesi’ne konkordato müracaatı yapıldı.

Mahkeme isteği kabul ederken, konkordato süreci iki senesi aşkın süredir uzatılıyordu.
Şirket sahipleri Serkan Kodaloğlu ve Hakan Kodaloğlu’nun kişi borçları amacıyla verdiği konkordato kararı da aynı şekilde devam ediyordu.

GÖREVİN DEVAMINA KARAR VERİLDİtwitter sharing button

Serkan Kodaloğlu, Hakan Kodaloğlu ve şirketleri Galeri İrfan Alışveriş Merkezi ile alakalı Sakarya’da iki ayrı ilan yayınlandı.

Sakarya Asliye Ticaret Mahkemesi, iki ismin kişisel durumlarıyla alakalı verdiği konkordato geçici mühlet kararını 19 Ocak Ayı 2023’ten başlamak üzere iki (2) ay daha uzattı. Kodaloğlu kardeşler amacıyla daha evvelce tespit edilen tedbirlerin ve konkordato komiserinin görevinin devamına karar verildi.

YÜRÜRLÜĞE GİRDİ

Yayınlanan başka ilana göre ise şirket amacıyla iflas davası açıldı. Sakarya 3. İcra Dairesi’nce yayınlanan “İflas davası tebliğine” göre; Sakarya’da ticaret sicil müdürlüğüne kayıtlı Galeri İrfan Alışveriş Merkezi Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret A.Ş., Sakarya 5.Asliye Hukuk Mahkemesi’nin (Asliye Ticaret Mahkemesi Sıfatıyla) 09/01/2023 tarih ve 2022/314 temel sayılı kararları ile iflaslarına, iflasın aynı tarih ve saat 11:30 ‘da açılmasına karar verildi.

Sakarya 3. İcra Dairesi’nce 17 Ocak Ayı’nda alınan kararın ilanı yerel gazeteler ve Basın İlan Kurumu (BİK) resmi ilan portalında yayınlanarak yürürlüğe girdi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.