Muhammed Yakut - ÖZGÜR HABERLER

Muhammed Yakut

REKLAMI GEÇ
Fotoğraf: 2 / 2

İYİ Parti lideri Akşener’den Sedat Peker ve Muhammed Yakut çıkışı geldi. Akşener, “Muhammed Yakut ve Sedat Peker videolarının binde biri doğruysa sokakta gezemez bu arkadaşlar” şeklinde konuştu.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın ev sahipliğinde asli atma ve proje tanıtım törenine katıldı.

Akşener, burada yaptığı konuşmada, “Dün akşam tesadüfen Muhammed Yakut diye bir arkadaşın meydana koyduğu iddiaların bulunduğu bir video izledim. Muhaslien birçoğunuz izlediniz. Daha öncesinde de Sedat Peker’in videolarını izledik. Bu iddiaların binde biri doğruysa sokakta gezemez bu arkadaşlar” dedi.

“BU ÜLKE NE OLMUŞ? BU ÜLKEYİ YÖNETENLER NE OLMUŞ?“
“Dün akşam tesadüfen Muhammed Yakut diye bir arkadaşın meydana koyduğu iddiaların bulunduğu bir vid.eo izledim. Muhaslien birçoğunuz izlediniz. Daha öncesinde de Sedat Peker’in videolarını izledik. Bu iddiaların binde biri doğruysa sokakta gezemez bu arkadaşlar. Hayatımda ilk defa duydum Pırlanta Konutları, sitesi… Şehrazat Sitesi… Bu ülke ne olmuş? Bu ülkeyi yönetenler ne olmuş? Ne olmuş biliyor musunuz? Hz. Adem kıssasına göre harama el uzattığın dakikada edep yerlerin açılır. Edep yerlerinin açıldığı andan itibaren edep duygun, hayâ duygun, utanma duygun, hicap duygun kaybolur ve senin amacıyla hiçbir şeyin önemi kalmaz. O videodan ve daha önceki videolardan gördüm ki haramın dibine gidilmiş. Eğer doğruysa sokakta gezemeyecek insanlar, döndürüp bize iftira atıyorsa, Sayın Kılıçdaroğlu’na iftira atıyorsa, Meral Akşener’e iftira atıyorsa, Mansur Yavaş’a iftira atıyorsa batsın bu dünya. Bunları yapanlar sokakta gezemeyecekse ve hiç utanmadan sırıta sırıta geziyorsa evet 14 Mayıs’ta her birimize düşen şey şu: Eğer milli gelirimizin çalınmasını istemiyorsanız, gençler soluk alabilmek istiyorsa, bu hırsızlardan hesap sorulmak isteniyorsa; bu arsızlarda, edepsizlerden, hayasızlardan hesap sorulması isteniyorsa 14 Mayıs’ta herkes sandığa gidecek. Herkes yanısıra bir şahıs getirecek, Sayın Kılıçdaroğlu’nu cumhurbaşkanı seçeceğiz inşallah.”

1 2

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.