Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı - ÖZGÜR HABERLER

Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı

Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı Partisinin TBMM’deki küme toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hedefinde Ahbap ve BabalaTV vardı. Bahçeli “Devletin yapamadığı ne bulunmaktadır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi..

Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı
Son Güncelleme: Whatsapp

Bahçeli, Ahbap ve BabalaTV’yi hedef aldı

Partisinin TBMM’deki küme toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hedefinde Ahbap ve BabalaTV vardı. Bahçeli “Devletin yapamadığı ne bulunmaktadır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında bundan sonra yer almaması lazımdır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM’deki küme toplantısında gündemi değerlendirdi.

Konuşmasını Kahramanmaraş odaklı deprem felaketi ve ardından yaşananlara ayıran Bahçeli’nin hedefinde Haluk Levent’in başında bulunduğu Ahbap vakfı ve Oğuzhan Uğur’un Youtube kanalı BabalaTV vardı.

“Dünyanın neresinde olsun bu çaptaki natural afetle ve yıkıcı etkileriyle kafaya çıkmak basit değildir” diyen Bahçeli “Devletin ve hükümetin hakkını teslim etmek lazımdır. Devletin yapamadığı ne bulunmaktadır da Ahbapçılar, Babalacılar akbaba gibi kanat çırpmaktadır. Bu sahtekarların Türk televizyonlarında bundan sonra yer almaması lazımdır. Devleti acz içerisinde gösterircesine sosyal medyaya üşüşenler bindikleri dalı kestiklerini ne vakit anlayacaklardır?” diye konuştu

“MHP NEREDE DİYE? SORANLAR…”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, depremlerden bir gün sonra (7 Şubat) Twitter hesabından açıklama yapıp sessizliğe bürünmüştü. Bahçeli partisine ve kendine yönelik ‘kayıp’ eleştirilerine de sert bir tondan yanıt verdi.

Bahçeli konuşmasında şunları kaydetti:

MHP Genel Başkanı olarak depremden zarar görmüş illerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret etmek amacıyla, kararı tatbik etmek amacıyla uygun bir vakit kollamıştım. O vakit gelmiştir. Milletimle tek kalp olacağım, tek ses olacağım. Çalışmaların aksamasına fırsat vermeden illeri ziyaret edeceğim.

‘Milliyetçi Hareket Partisi nerede?’ diye soranları öneme alıp yanıt verecek değilim fakat gene de bir hatırlatma yapmadan geçmeyeceğim; biz her yerdeyiz…

Devlet nerede diyenlere bir çift sözüm var; devlet bölgesinde her şey var yalnızca devlet yok diyen kanı bozuklar size söylüyorum:

Devlet baktığınız ve bastığınız her yerde bütün heybetiyle bütün hassasiyetiyle habidir. Devlet yok diyen karakter yoksunları, işbirlikçi sefillerdir. Bunlar baksa da göremez, görse de itiraf edemez.

“YAĞMACILAR SIĞINMACIYSA HEMEN ÜLKELERİNE GÖNEDİRLMELİ”

Depremin etkilediği 10 ilimizi kapsamına alan OHAL kararını destekledik. Üniversitelerin 3 aylık uzaktan eğitimine sıcak bakıyoruz. Türkiye yıkılmışken hala uzaktan eğitime koro durumunda karşı çıkanlar sorumsuz ve hastalıklı ruhlardır.

Öte yandan yağma ve talan yapan namussuzların vatandaşlıktan çıkartılması, eğer yağmacılar sığınmacıysa derhal ülkelerine gönderilmeleri değerlendirilmelidir.”

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.