4 banka ve PTT’de büyük kampanya başladı. 100.000 TL nakit ödeme almak için TC kimlik kartıyla başvuru yetiyor

4 banka ve PTT’de büyük kampanya başladı! 100.000 TL nakit ödeme almak için TC kimlik kartıyla başvuru yetiyor Nakit gereksinimi olanlar dikkat. PTT ve 4 banka uyuşma sağladı. Az evvelce..

4 banka ve PTT’de büyük kampanya başladı. 100.000 TL nakit ödeme almak için TC kimlik kartıyla başvuru yetiyor
Son Güncelleme: Whatsapp

4 banka ve PTT’de büyük kampanya başladı! 100.000 TL nakit ödeme almak için TC kimlik kartıyla başvuru yetiyor

Nakit gereksinimi olanlar dikkat. PTT ve 4 banka uyuşma sağladı. Az evvelce açıklama yapıldı. 100.000 TL’ye varan nakit para ilaç gibi gelecek.

PTT, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank ve Akbank Az evvelce açıkladı. Başvuru yapanlara 24 ay vadeli düşük faizli 100.000 TL nakit destek verilebilecek. Banka şubelerinden ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden müracaatlarınızı basitçe yapabilirsiniz.

4 banka ve PTT’de büyük kampanya başladı! 100.000 TL nakit ödeme alabilmek amacıyla TC kimlik kartıyla müracaat yetiyor. Bankalar ve PTT aralarında anlaştı. Binlerce şahsa gereksinim kredisi kapsamından nakdi destek sağlanacak. 24 ay vadeli 100.000 TL’ye kadar verilebilecek olan düşük faizli kredi aynı vakitte 3 ay ödeme ertelemeli olarak sunulacak. Düşük faizli kredi verecek olan bankalar PTT, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank ve Akbank oldu. Başvuru gerçekleştirmek isteyenler amacıyla detaylar da tek tek açıklandı. İşte müracaat şartları ve merak edilen her şey…

dusuk-faizli-kredi-1.jpg

5 BANKADAN BÜYÜK KAMPANYA

PTT, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank ve Akbank’tan dev gereksinim kredisi kampanyası geldi. Başvuru yapanlara 100.000 TL’ye Varan gereksinim kredisi sunuluyor. kampanyaya SMS ile çevrimiçi bankacılık hizmetleri üzerinden ya da banka şubelerinden müracaat gerçekleştirmek mümkün. 24 ay vadeli olarak verdiği kredi kampanyasında 3 ay ödeme erteleme olanağı da bulunuyor.

PTT ve kamu bankaları, faiz seviyesi olarak %1.79 uyguluyor. Özel bankalarda ise 100.000 TL’ye varana İhtiyaç kredisinde faiz seviyesinın %1.89 olduğunu söyleyebiliriz. Bu oranları üzerinden kredi kullanmak isteyenler bankaların şubelerine gidebilir.

dusuk-faizli-kredi-2.jpg

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Düşük faizli gereksinim kredisi kullanmak isteyenler amacıyla müracaat şartları da bankalar doğrulusunda açıklandı. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, kredi notu yüksek olmak aranan koşullar arasında yer alıyor. Bankalar kampanya kapsamında kendi kredi politikalarına göre değişik müracaat şartları da izleyebiliyor. Bu hususta bankaların resmi internet sitesini ziyaret ederek net bilgi alabilirsiniz.

dusuk-faizli-kredi-3.jpg

24 AY VADELİ 3 AY ÖDEME ERTELEMELİ KREDİ

5 bankadan sağlanan düşük faizli gereksinim kredisi kapsamında vade 24 ay olarak uygulanıyor. Dilerseniz 3 ay ödeme erteleme hakkınızı da kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra bankalar, daha düşük limitler amacıyla daha uzun vade yapabiliyor. Mesela kredinizi 50.000 TL olarak kullanırsanız 36 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR (2)

  1. Mehmet YILDIRIM 27 Şubat 2023, 12:44

    Çok güzel bir uygulama. Şayet 30 bin ₺ 36 ay kredi kullanabilirsem aylık ödeme kaç ₺ oluyor?

YORUM YAZ

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.