1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları

1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları 1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları Ancak mutluluk, bankanızdaki paradan veya Instagram makaralarınızdaki görüntüden daha fazlasıdır. Bu, yaşam kalitenle ilgili, Yay . Size neşe veren, hikayenize anlam katan..

1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları
Son Güncelleme: Whatsapp

1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları

1 Ocak 2023 Günlük Burç Yorumları Ancak mutluluk, bankanızdaki paradan veya Instagram makaralarınızdaki görüntüden daha fazlasıdır. Bu, yaşam kalitenle ilgili, Yay . Size neşe veren, hikayenize anlam katan ve size bir amaç duygusu veren şeyler hakkındadır. Bugün, günlük varoluşunuza güzellik ve zarafetin tatlı nektarını enjekte eden tüm şeylerin, insanların ve deneyimlerin farkına varmanız isteniyor. Ama buraya uyum sağlamak için gelmedin, İkizler. Sizden önceki nesiller tarafından takip edilen tarihli senaryoya göre yaşamak için buraya gelmediniz. Buraya *sen* olmaya, kendinin en parlak, en cesur versiyonu olmaya ve ‘normal’ fikrine meydan okumaya geldin. Kendiniz hakkında taşıdığınız yargıları bırakarak başlayın ve kendinizi olduğunuz gibi kucaklayın, güzelim. Yeni yılda artık kabul etmediğimiz şey: ekmek kırıntıları. Neye yer açıyoruz: Gerçeğimizi onurlandıran ve en fırtınalı fırtınalarda bile yanımızda olmaya söz veren insanlar. Sen önemlisin, hayallerin de öyle, Balık . Hak ettiğinizden daha azını kabul etmeyin veya kabul etmeyin.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.